Gegner | S | U | N | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tekstilshchik Ivanovo | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
FK Chelyabinsk | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Akron Tolyatti | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Mordovia Saransk | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Enisey Krasnoyarsk 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Zvezda St. Petersburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Amkar Perm | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chayka | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Murom | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Novosibirsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tambov | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Ufa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Forte Taganrog | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luki-Energiya Velikiye Luki | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gegner | S | U | N | ||||||
Salyut Belgorod | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zorkiy Krasnogorsk | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Bryansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Kirov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Vologda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sochi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
FK Torpedo Armavir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Tver | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Znamya Truda | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Irtysh Omsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sibir Novosibirsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg [U20] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zenit St. Petersburg 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |