05:15 | ||
---|---|---|
River Plate | 5:1 | |
Deportivo Guadalajara | ||
10:00 | ||
Zagłębie Sosnowiec | 1:4 | |
GKS Tychy '71 | ||
Sigma Olomouc | 2:1 | |
FK Pardubice | ||
11:00 | ||
ASV Neumarkt | 0:8 | |
Jahn Regensburg | ||
FKS Stal Mielec | 1:0 | |
Puszcza Niepołomice | ||
Zenit St. Petersburg | 3:0 | |
Budapest Honvéd | ||
Zbrojovka Brno | 5:2 | |
Vysočina Jihlava | ||
FK Teplice | 5:0 | |
FK Baník Sokolov | ||
Sportfreunde Lotte | 0:0 | |
SSV Jeddeloh II | ||
12:00 | ||
AFC Ajax | 1:1 | |
Aalborg BK | ||
Vejle BK | 1:3 | |
Silkeborg IF | ||
Krylia Sovetov | 0:1 | |
Baník Ostrava | ||
GKS Bełchatów | 2:1 | |
Wisła Kraków | ||
13:00 | ||
VSG Altglienicke | 2:0 | |
Hansa Rostock | ||
WSG Tirol | 4:1 | |
Bayern München II | ||
13:30 | ||
TSG Neustrelitz | 0:3 | |
1. FC Magdeburg | ||
14:00 | ||
DVC Appingedam | 0:10 | |
FC Groningen | ||
Energie Cottbus | 2:3 | |
Erzgebirge Aue | ||
SC RW Maaslingen | 0:5 | |
Arminia Bielefeld | ||
FC Bad Ragaz | 2:19 | |
FC St. Gallen | ||
Brechin City FC | 1:2 | |
Dundee FC | ||
14:30 | ||
SV Honselersdijk | 1:8 | |
ADO Den Haag | ||
Linfield FC | 0:3 | |
Motherwell FC | ||
15:00 | ||
TeBe Berlin | 2:3 | |
Hansa Rostock | ||
TSV Buchholz 08 | 1:13 | |
Hamburger SV | ||
SV Sandhausen | 5:4 | |
FSV Frankfurt | ||
FC Altenbochum | 1:8 | |
VfL Bochum | ||
15:30 | ||
FC Thun Berner Oberland | 2:0 | |
FC Aarau | ||
VfB Stuttgart | 1:3 | |
BSC Young Boys | ||
16:00 | ||
SDC Putten | 0:6 | |
Feyenoord | ||
FC Luzern | 0:0 | |
SCR Altach | ||
Berliner AK 07 | 1:0 | |
1. FC Magdeburg | ||
TSV 1865 Dachau | 1:5 | |
TSV 1860 München | ||
Alfreton Town | 1:2 | |
Nottingham Forest | ||
16:30 | ||
Rapid Wien | 2:3 | |
Bohemians Praha 1905 | ||
17:00 | ||
FC Dalfsen | 0:11 | |
PEC Zwolle | ||
Wisła Płock | 1:1 | |
Brøndby IF | ||
17:30 | ||
Sigma Olomouc | 1:2 | |
Spartak Trnava | ||
18:00 | ||
Wiener Sport-Club | 1:2 | |
Celtic FC | ||
SV Ried | 3:0 | |
Union Gurten | ||
Hapoel Be'er Sheva | 2:2 | |
Olympiakos Piraeus | ||
SV Zulte Waregem | 1:3 | |
Oud-Heverlee Leuven | ||
18:30 | ||
VfB Fichte Bielefeld | 1:3 | |
Arminia Bielefeld | ||
19:00 | ||
VV Buitenpost | 1:14 | |
sc Heerenveen | ||
19:08 | ||
ŁKS Łódź | 2:2 | |
Radomiak Radom |